23.08.2019 13:14

6 пензионери уапсени поради групен секс во парк

Facebook Twitter Google+

Шест пензионери биле приведнеи во паркот во Конектикат (САД) каде полицијата ги фатила во групен секс.

Настанот бил во Грејс Ричардсон Конзервешн минатата недела, откако полицијата добила дојава дека на ова подрачје често се счулуваат вакви ситуации.

Loading...

Според пишувањето на локалните медиуми,приведени се: Дание Добинск (67), Ото Д. Вилијамс (62), Чарлс Л. Ардито (75), Џон Линерц (62), Ричард Батлер (82) и неговата сопруга Џојси Батлер (85).

Сите се обвинети за нарушување на јавниот ред и мир, а Добринс и Линерц ќе мора да одговараат и за обвиненијата „изложување во јавноста“, откако еден од нив бил приведен вос војот автомобил како седи насмеан, без панталони и долна облека.

Сопружниците Батлер, кои имаат пет деца и 14 внуци, тврдат дека само седеле во автомобилот и ужвиале во природата на паркот.

Полицијата ги зајакнала активностите во подрачјето кон почетокот на август, по повеќе пријави за „сексуални активности на сомнителни парови“.

Додале и дека ќе продолжат да ги следат случувањата во Ферфилд за да јавниот простор биде прикладен и безбеден за целата популација.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments