48-годишна кумановка пријавена за исчезната

Сподели со своите пријатели

Триесет и петгодишен И.С. од селото Кокино,кумановско, вчера околу 21.30 часот во СВР Куманово, пријавил дека на 11.05.2019 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата невенчана сопруга В.М.(48).

Loading...

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од Министерсвото за внатрешни работи.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *