16.05.2019 15:18

48-годишна кумановка пријавена за исчезната


Триесет и петгодишен И.С. од селото Кокино,кумановско, вчера околу 21.30 часот во СВР Куманово, пријавил дека на 11.05.2019 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата невенчана сопруга В.М.(48).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од Министерсвото за внатрешни работи.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments