4 милиони прегледи: Бебе за прв пат пробува сладолед (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Неодамнешното вирално видео на кое бебе лиже сладолед за прв пат ги воодушеви луѓето низ целиот интернет.

Loading...

Мама Бретани на социјалните мрежи објави видео од нејзиното бебе како пробува сладолед за прв пат.

Реакцијата воодушеви многу луѓе.

Девојчето прво го лижеше сладоледот како да нема никакви очекувања, а потоа ширум ги отвори очите и со раце го зграпчи задоволството.

Нејзиното лице покажа дека е повеќе од задоволна од вкусот на овој деликатес.

Нејзината реакција ги воодушеви луѓето на социјалните мрежи, а видеото собра повеќе од 4,6 милиони прегледи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pubity (@pubity)

Loading...