37-годишна кумановка пријавена за исчезната

Сподели со своите пријатели

Триесет и седумгодишна кумановка вчеравечер била пријавена за исчезната од страна на нејзиниот сопруг.

Loading...

– На 07.12.2023 во 21.45 часот во СВР Куманово, Н.Ц. (42) од Куманово пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Ј.Ц. (37), информираат од Секторот за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Никола Ивановски

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Кумановец натепал вработен во Отсекот за управни работи