3-Д проекциите поради технички проблеми одложени за наредната недела

Сподели со своите пријатели

Како што информираат од Центарот за култура „Трајко Прокопиев“, по добиеното известување од дистрибутерската компанија „MCF MKD“, 3-Д проекциите кои беа закажани за денес поради настанати технички проблеми се одложуваат за наредната недела.

Loading...

Проекцијата на филмовите ќе се одржи на 15-ти месецов, а сите купени карти за денешната проекција ќе важат за следната недела.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.