29-годишна кумановка од село Пчиња е пријавена за исчезната

Сподели со своите пријатели

Триесет и деветгодишна жителка на селото Пчиња вчера околу 14:30 часот била пријавена за исчезната во СВР Куманово од страна на четириесетгодишниот Б.Д.

Жената завчера околу 14 часот  изглегла од дома и се одалечила во непознат правец и од тогаш и се губат сите траги.

Полицијата работи на нејзиното пронаоѓање.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.