19-годишна кумановка пријавена за исчезната

Сподели со своите пријатели

Деветнаесетгодишна кумановка вчера била пријавена за исчезната.

Loading...

– На 27.03.2020 во 16.15 часот во СВР Куманово, Б.А.(60) од Куманово пријавила дека  нејзината внука С.А.(19) се оддалечила од домот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Никола Ивановски


Leave a Reply