23.05.2018 13:45

19-годишен кумановец претепан заврши во болница


Вчеравечер во 23,00 часот во СВР Куманово било пријавено дека во Општата болница Куманово бил донесен С.Т.(19) од Куманово, кој бил физички нападнат од страна на непознати лица при што се здобил со тешки телесни повреди.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот, информираат од полицијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments