18 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Приреди прослава за роденденот на девојката, а потоа тортата „полета“ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Видеото од прославата на роденденот направи „бум“ на социјалните мрежи за само неколку секунди.

Loading...

Над 18 милиони луѓе го гледаа во неверување, бидејќи прикажаното најмногу го гледаме во карикатури и комедии.

Човекот подготви роденденска забава за својата сакана, донесе музичари, но не се надеваше на она што следеше.

Гневната славеничка истрча со торта во рацете и го „плесна“ во лице со грст пцовки и навреди.

„Се надевам дека ова ќе ве научи да не играте со жени“, му викна луто, а причината за нејзиниот гнев беше, претпоставувате, прељуба!

Видеото се појави на TikTok, а девојката што го објави – Емили Муоз, не објасни каде се случил овој инцидент, ниту пак што се случило потоа.

И покрај недостатокот на информации за учесниците во овој инцидент, не недостасуваа духовити коментари…

„Жена е“, „Штета за тортата“, „Дали беше барем со чоколадо“, коментираат корисниците на оваа мрежа.

Loading...