18-годишник од Куманово нападнат во угостителски објект

Сподели со своите пријатели

Осуманесетгодишник од Куманово бил физички нападнат викендов во угостителски објект.

Loading...

– На 11.09.2022 во 03.45 часот М.И.(18) од Куманово пријавил дека околу 00.15 часот во угостителски објект во Куманово бил физички нападнат од едно лице кое го познавал, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Од полицијата велат дека се работи на расчистување на случајот.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Отворено 25. издание на „Денови на комедија“ (ФОТО+ВИДЕО)