05.09.2017 17:29

100 посто добра забава со 100 посто мега популарните Амадеус бенд во Summer Club Space

Facebook Twitter Google+

Сакате спектакуларна забава која долго ќе ја паметите? Тогаш повелете во петок на мега концертот на најпопуларните Амадеус бенд во Summer Club Space.

Ноќ на хитови испеани во еден здив, ноќ за паметење и забава до раните утрински часови. „Моја земља“, „Није свеједно“, „Лажу те“ и многу други мега хитови од балканските простори ќе бидат дел од репертоарот кој нема да ве остави рамнодушни.

100 посто добра забава со 100 посто мега популарните Амадеус бенд. Летото запомнете го по незаборавна забавата со Амадеус, затоа резервирајте си навреме на телефонските броеви Филип Атанасов – 078967751 и Milan Aleksic  – 071267121. Цената на влезниците е само 200 денари, а забавата започнува во 23 часот.

Не дозволувајте да ви раскажуваат, бидете дел од најдобриот концерт летово и задржете го расположението затоа што сезоната во Summer Club Space уште не завршува.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments