23.07.2017 20:05

ПРЕСМЕШНО: Вака изгледа кога кучето е љубоморно (видео)


Сопственикот на две преубави кучиња хаски, Холи и Титан го снимил оваа интересно видео кое ги насмеа луѓето ширум светот.

На него Титан мирно лежи покрај сопственикот, додека Холи одмара на неговите нозе. Во еден момент сопственикот започнува да го гали Титан, што на Холи не му се допадна воопшто.

Со шепа му поажува дека треба повеќе да и се посвети нејзе, а на крајот станува и седнува врз него за да повеќе го гали Титан.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments