Делта ерлајнс

Сподели со своите пријатели

Патник на „Делта ерлајнс“ бил уапсен откако отворил една од вратите на авионот и се лизнал на тобоганот за итен излез додека авионот се подготвувал да полета од Лос Анџелес за Сиетл, јавува Си-Ен-Ен. Loading… Инцидентот на летот 1714 на Делта се случил околу 10:40 часот по локално време воПрочитај повеќе