Водителка поради неконтролирано смеење ги прекина вестите (ВИДЕО)


Локалната телевизиска презентерка на Камчатка, Александра Новикова, направила грешка додека ја читала веста, а потоа следувало нејзино неконтролирано смеење.

За среќа, веста не се емитувала во живо, но видеото од нејзината реакција, кое подоцна беше објавено, стана вирално.

Loading...

Водителка го спореди својот афроамерикански колега со горила (ВИДЕО)

Некои гледачи се смееја на ова, додека други беа нервозни.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *