љубовница

Сподели со своите пријатели

Млад брачен пар организирал интимна венчавка во Бенони, град во Јужна Африка, а никој не можел да се посомнева дека веста за нивната свадба ќе стигне до светски медиуми. Имено, се одело според добро осмислениот план, а младенците уживале се додека одеднаш не се појавила љубовницата на младоженецот. Открила декаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Девојка од Лос Анџелес одлучила да провери колку нејзиното момче е верно, па под влијание на најдобриот пријател го ставила на искушение. БИЗАРНА КАЗНА: Поради неверство ќе мора да пере лешеви во мртовечница Loading… Авторите на познатата емисија „To Catch a Cheater“ кои снимаат вакви ситуации испратиле на нејзиното момчеПрочитај повеќе