Водителка на временска прогноза си го осигураше задникот на 80.000 евра (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Водителка на временска прогноза од Аргентина, Сол Перез, на светот му стана позната по својата задница која ја осигурала на нешто повеќе од 80.000 евра.

За задникот на оваа кумановка пишуваат сите српски медиуми (фото)

Loading...

Како пренесуваат медиумите, Перез е сопственичка на првиот задник на Аргентина, а ја почитуваат и долж многу други меридијани и паралели.

View this post on Instagram

Llego el frío a Carlos Paz ❄️❄️ Jean @strivenjeans

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

Откако минатата година се појави на телевизиските екрани во улога на прогнозерка. Перез собра повеќ од два и пол милиони обожаватели на Инстаграм, а нејзиното појавување пред камерите стана многу интересно и на Јутјуб.

Дали би го препознале задникот на вашиот партнер со врзани очи? (видео)

Некои од тие снимки имаат и повеќе од два милиони прегледи, што и не изненадува ако се земе предвид дека политиката на мрежата „TyC Sports“ поддржува прикажување заносни задници во своите активности што е можно повеќе.

View this post on Instagram

Feliz de haber estado en #involucrados por @americatv

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

Инаку, дваесет и четиригодишната Перез оваа недела се најде во аргентинскиот печат, откако наводно била видена како го напушта станот на Лисандра Магаљан, фудбалер на Бока Јуниорс.

Турски универзитет ја објасни машката страст по големи задници

Ова дојде како изненадување, затоа што се верувало дека се уште чезнее по Лукас Алари, нападачот на Баерн Леверкузен.

View this post on Instagram

Miércoles de flojera ?

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

Во секој случај погледнете ги нејзините атрибути.

https://youtu.be/TrZMnxptMic


Leave a Reply