Хорор

Сподели со своите пријатели

Еден Кинез завршил во текот на ноќа во локална болница откако во бањата му се случила ужасна сцена. Откако подолго од половина час си ја играл омилената игричка на ВЦ школката, кога станал забележал дека нешто му виси од анусот. Бргу се облекот и отрчал во болница, а таму лекаритеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Љубителите на животни сакаат да се пофалат со домашните миленици на социјалните мрежи.  Милениците обично ги сметаат како уште еден член во семејството за кој би дале се на светот. Храбра дама улови анаконда со голи раце (видео) Loading… Кај оваа момче би било се во ред, кога тој иПрочитај повеќе