Стаорец кој се навлекол на марихуана е тотален хит на интернетот (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Глушецот од Канада се прослави на социјалните мрежи, сето тоа благодарение на храната што беше на неговото мени и она што следуваше после прејадувањето.

Loading...

Имено, „Џери“ изел одредена количина производи од фарма за марихуана, по што едноставно се онесвестил.

 

So its been a couple of rough days for our little baked buddy here and despite a belly ache and a wicked bad case of the…

Публикувахте от Colin Sullivan в Сряда, 2 септември 2020 г.

 

Колин Саливан од Канада, фотографирал мало глувче како лежи во бесознание во неговата легална плантажа за марихуана во Њу Брансвик. Имено, тој го оставил малиот глодар да се храни со неговите растенија, кои глувчето ги користело обилно.

На крајот, Саливан објави неколку објави на Фејсбук на кои се гледа глушец, во сленг реченот, како „ужива“ по ручекот.

Неговите објави наидоа на голем број лајкови, па глодарот стана глобален хит.

Loading...

Сепак, бидејќи претерувал во храната, Саливан решил малку да го „критикува“ својот крзнен пријател и во новото соопштение изјави дека минува низ 12 точки на одвикнување.

On The Rodent To Redemption !!! After a long and desperate battle with addiction this little mouse has grinded up his…

Публикувахте от Colin Sullivan в Неделя, 6 септември 2020 г.


Leave a Reply