Си ја предизвика судбината, па едвај избегна трагедија (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Еден Саудиец, стана хит на социјалните медиуми кога направи видео како скока пред камион, а беше уапсен неколку часа подоцна.

Loading...

Еден човек стоел на автомобил кој бил паркиран на патот, по што скокнал пред камионот.

Возачот успеал да го заобиколи со преминување во другата лента.

ТЕПАЧКА ДО ПОСЛЕДНА РОЛНА: Во Австралија се тепаат за тоалетна хартија (ВИДЕО)

Мажот останал неповреден и подоцна бил уапсен.

Полицијата извести дека станува збор за тинејџер кој го загрозил својот и животот на другите корисници на патиштата.

Погледнете го видеото:


Leave a Reply