ОГЛАСНИК: Се продава „Рено меган“ (фото)

Сподели со своите пријатели

Се продава автомобил марка „Рено меган 1.6“, произведен 1998 година, одлично сочуван и во возна состоба. За повеќе информации јавете се на телефонскиот број: 071-291-316.

Loading...

ВАШИОТ ОГЛАС ДО ИЛЈАДНИЦИ КОРИСНИЦИ. ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ КЛИКНЕТЕ ТУКА.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.