Најбруталните навивачи на Мундијалот се руските девојки (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На машките навивачки групи веќе сите се навикнати, но се појавија и младите Русинки кои според бруталноста зад себе ги оставаат и најпознатите хулигани во светот на спортот.

Тие се навивачки на московските фудбалски клубови, некои од нив имаат едвај и по 12 години, но се тепаат како мажи.

Купил четири телевизори поради Русија, жена ќе го дужи својот сопруг

Loading...

Моментално Светското првенство во фудбал го користат за регрутирање нови членки, а условите им се сурови. Девојките кои сакаат да им се приклучат минуваат брутални тест тепачки, по што само најдобрите стануваат дел од сериозно организираните групи.

Кога ќе станат дел од групите, мораат да и се предадат стопроцентно. Нема изговори и изостаноци, а кога е потребно да се тепаат, мора да бидат подготвени.

https://www.facebook.com/Vocativ/videos/2028282387183986/

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Рускиот БДП падна за четири отсто во вториот квартал

Leave a Reply