Хороскоп за петок, 17 јануари


Овен

ЉУБОВ: Можеби ќе бидете одбиени, што ќе биде ново искуство за вас.

Loading...

РАБОТА: Треба да се изразите на креативен начин.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Бик

ЉУБОВ: Може да дојде до флертување со некој што сте го сретнале преку пријател.

РАБОТА: Проблеми со правна природа или во деловно партнерство.

ЗДРАВЈЕ: Нема да се чувствувате добро.

Близнаци

ЉУБОВ: Можно е некоја стара љубов да се врати во вашиот живот, но не да остане, туку да ги средите сметките.

Loading...

РАБОТА: Проблеми со нејасни односи.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Рак

ЉУБОВ: Дисхармонија предизвикана од недостаток на страст од обете страни.

РАБОТА: Можеби ќе мора да работите две работи. Непланирани трошоци.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително грло.

Лав

ЉУБОВ: Ако не бевте премногу самоуверени, ќе имавте поголем успех.

РАБОТА: Се чини дека неповолните околности работат против вас.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Лошиот период продолжува, но дисхармонијата е посилна на психичко ниво отколку на емотивно ниво.

РАБОТА: Имате потешкотии во одржувањето на својата позиција.

ЗДРАВЈЕ: Пад на имунитетот.

Продолжува на следната страница

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Pages: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *