Хороскоп за петок, 17 јануари


Вага

ЉУБОВ: Вие нема да можете да одржите рамнотежа во врската.

Loading...

РАБОТА: Можеби имате административни проблеми и може да се појават грешки во вашата деловна активност.

ЗДРАВЈЕ: Кожни инфекции.

Скорпија

ЉУБОВ: Тековните околности ќе ве натераат да се повлечете.

РАБОТА: Може да има проблеми во меѓучовечките односи на работа.

ЗДРАВЈЕ: Бавно варење и намален имунитет.

Стрелец

ЉУБОВ: Денес, вашите чувства ќе бидат интензивни и нема да можете да ги контролирате, без разлика дали се позитивни или негативни.

Loading...

РАБОТА: Мали промени.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Јарец

ЉУБОВ: Можна разделба поради заладување во односите.

РАБОТА: Добар период, особено ако имате професија од висок профил.

ЗДРАВЈЕ: Повреда.

Водолија

ЉУБОВ: Ќе имате можност да запознаете некој што ќе ве интересира, но тоа е сè што ќе се случи.

РАБОТА: Проблеми со претпоставените.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Риби

ЉУБОВ: Партнерот ќе ви даде љубов и поддршка, што е токму она што ви треба сега.

РАБОТА: Ќе сакате промена, но тоа нема да се случи.

ЗДРАВЈЕ: Непријатни проблеми.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини

Loading...

Pages: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *