Торонто

Сподели со своите пријатели

Градоначалникот на Торонто Џон Тори (68) поднесе оставка веднаш откако весникот „Торонто Стар“ во петокот напиша за неговата интимна врска со многу помлада советничка. Loading… Во изјавата во која најави оставка, Тори признал дека бил во врска со советничка (31), и дека врската завршила, а жената повеќе не работи воПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Интроветната танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, не планира да застане тука. По 12 години и 17 операции: Трансексуалец потрошил милиони за да изгледа како барбика (фото) Loading… Таа првин ги зголемила градите, потоа усните и продолжува понатаму. КакоПрочитај повеќе