На пластични операции досега потрошила 150.000 долари, но не планира да застане тука (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Интроветната танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, не планира да застане тука.

По 12 години и 17 операции: Трансексуалец потрошил милиони за да изгледа како барбика (фото)

Loading...

Таа првин ги зголемила градите, потоа усните и продолжува понатаму. Како што вели, многу е задоволна од својот изглед и конечно е среќна. Меѓутоа, нејзините фанови мислат поинаку. Тие се обидуваат да и свртат внимание на тоа како изгледа сега и дека претходно била многу убава.

Меѓу коментарите кои секојдневно ги добива, се појавуваат и навредливи, а има и такви кои и даваат поддршка.

https://youtu.be/mWEMeD1xbb8

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Во Тунис само 11 отсто од гласачите излегле на избори

Leave a Reply