25.06.2018 02:20

На пластични операции досега потрошила 150.000 долари, но не планира да застане тука (ВИДЕО)


Интроветната танчерка позната како Марија Магдалена (24) од Торонто, потрошила над 150.000 долари за корекции на своето тело, не планира да застане тука.

По 12 години и 17 операции: Трансексуалец потрошил милиони за да изгледа како барбика (фото)

Таа првин ги зголемила градите, потоа усните и продолжува понатаму. Како што вели, многу е задоволна од својот изглед и конечно е среќна. Меѓутоа, нејзините фанови мислат поинаку. Тие се обидуваат да и свртат внимание на тоа како изгледа сега и дека претходно била многу убава.

Меѓу коментарите кои секојдневно ги добива, се појавуваат и навредливи, а има и такви кои и даваат поддршка.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments