тажна приказна

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи се појави фотографија од необична сообраќајна несреќа во една кинеска провинција која ги растажи срцата на корисниците ширум светот. На неа се гледа како мал троцикл за достава удрил во задниот дел на скапиот Ролс Ројс Гоуста. Овој инцидент се случил во градот Гуијанг во кинеската провинцијаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Теми Вадел од Џорџија, починала месецов на 59-годишна возрасто по борба со рак. Наместо цвеќе, Теми сакала нејзините пријатели, членови на семејството и колегите да донесат и да донираат училишен прибор, ранци и книги за децата кои немаат пари. https://kumanovskimuabeti.mk/emotivna-poddrshka-na-uchenici-do-profesorka-zabolena-od-karcinom-video/ Loading… Фотографии од поменот на Теми Вадел предизвикаа возхит кајПрочитај повеќе