Таа е најсекси ”буцка” и живее од своите облини (+18 видео)

Сподели со своите пријатели

Ешли Грахам има 27 години и доаѓа од Небраска, САД. Според мислењето на многумина, ова раскошна убавица е една од најсекси модели за подебели жени во светот.

Loading...

Ешли како манекенка за облека на поголеми конфекциски броеви работи 15 наназад. Вели дека нема ден,а таа да не биде почестена со навредлив коментар на сметка на нејзината телесна тежина, но таа не обрнува внимание на таквите озборувања.

– За некого, јас сум предебела, за некого, преслаба. За некого мојот тен е пресветол, за некого претемен. Имаше и ситуации кога ми велеа дека сум груба, но поминав преку таквите коментари, вели Ешли.

Таа додава дека единствено што и е потребно за успех во модната индустрија е ”дебела кожа”.

https://www.youtube.com/watch?v=mdyQlPokuvw