Иван сакаше да ѝ се одмазди на девојката поради неверство, но тоа скапо ја чинеше (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Луѓето различно реагираат на изневерувањето, а Иван Сервантес од американската држава Арканзас бил многу лут кога дознал дека девојата го изневерува.

Loading...

Не сакал сето тоа да помине туку-така, па решил да ѝ се одмазди, и тоа на многу брутален начин! Тој го издупчи подот во куќата во која живее.

Се омажила за самата себе, а потоа се изневерила со маж (ВИДЕО)

Ова момче се решило на ваква одмазда затоа што девојката го изневерила откако ѝ дал 2.000 долари за да го има подот точно како што сакала. И не само што и дал пари, туку и самиот го поставил тој под, па после толку напор, неверството го погодило уште посилно.

 

@elhispanic100

??‍♂️ #IceCream #fyp #viral #comedy

♬ For The Night – Pop Smoke

 

Откако објави видео на ТикТок во кое го уништува подот на својата (поранешна) девојка, бројни следбеници го поддржаа, коментирајќи дека таа го заслужува тоа.

Loading...

Другите го осудија за таква одмазда, и иако тој не одговори на коментарите, тој исто така објави снимка од реакцијата на девојката кога таа се врати дома и откри дека подот е срушен.

Американец го убил љубовникот на сопругата,а потоа ја натерал да направи нешто ужасно

„Што најдов кога дојдов дома? Целиот кат го нема! Дали си сериозен? Толку е детски, толку ситно! Кои се причините?! Не е ни чудо што те изневерив, ми треба маж! Можеби ти не можеш да бидеш затоа што си немал татко, ниту тој не те сакал! Нема да постигнеш ништо во животот, затоа што си толку дете! “, врескаше таа на Иван.

 

@elhispanic100

Reply to @amen.khanacademy pt2 #fyp #viral #crazygirl #foryou

♬ original sound – Ivan Cervantes


Leave a Reply