Голема посетеност на отворањето на штабот на Движењето ЗНАМ во Охрид

Сподели со своите пријатели

Денеска во Охрид беа отворени просториите на штабот на Движењето ЗНАМ – За наша Македонија во Охрид. Претседателот на Движење ЗНАМ и кандидат за Претседател на Македонија, г-дин Максим Димитриевски напиша на својата официјална фан страна: “Доаѓа народот! По Илинден и АСНОМ време е за изборно востание!”.

Loading...