Дали навистина станува збор за вонземјани? Снимени 14 објекти како лебдат над океанот во САД (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Вилијам Гај бил шокиран од глетката што ја забележал на небото, а потоа ја снимил со својот телефон.

Гај со камера снимил 14 чудни предмети што светеле и летале на небото среде океанот.

Loading...

Како член на екипажот, тој пловел со брод во водите на Северна Каролина кога ја забележал необичната појава.

Видеото е вирално на социјалните мрежи и предизвика многу полемики.

Некои веруваат дека е во прашање цела флота на НЛО, додека скептиците тврдат дека станува збор за огномет.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *