25.04.2015 17:02

Започна пролетната акција во ДБД Casa Mia (галерија)

Facebook Twitter Google+

Во продажниот салон на ДБД Casa Mia, лоциран на бул. Октомвриска Револуција, денес беше отворена нова голема пролетна акција со попусти на производите на Maxima.

 

loading...

Производите на српската фабрика Maxima кои се познати по квалитетот на боите за варосување и фасади, во ДБД Casa Mia ќе бидат достапни на кумановските потрошувачи по намалени цени, вели Виктор Шоштариќ.

– Пролетната промоција на програмската палета на Maxima ќе биде достапна со попуст, но, тоа што го нудуме додатно е попуст на фасади, затоа што сега е сезона на градење и реновирање, вели Шоштариќ.

Салоните на ДБД Casa Mia се наоѓаат на бул. Октомвриска Револуција и голем продажен салон во нас. Карпош, каде може да се најде целокупниот асортиман што го нуди компанијата.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments