Војник ја запросил девојката: По нејзината реакција, дури и минувачите останале во шок, а подоцна следувал КОШМАР (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Неверојатното видео кое растажило многу романтични души и обожаватели на приказната со среќен крај, деновиве е вирално на социјалната мрежа TикТок.

Loading...

Имено, како што може да се види на видеото, еден војник кој излегол на должност да ја запроси својата девојка, останал многу разочаран по нејзиното одбивање.

Дечкото сакал да биде оригинален и навистина вложил многу труд, ливчиња од роза, па дури и го обои нејзиниот автомобил со натписот да се омажи за него.

Наместо среќната реакција на девојката, следуал  пекол.

– Што направи со мојот автомобил? Дали ова ќе може да се избрише? Ова е толку глупаво и непријатно, морам да одам на работа, сега ќе доцнам – викала девојката до војникот кој со прстенот клекнал пред неа и ја запросил.

Видеото ги запрепасти дури и минувачите кои случајно се нашле на лице место.

Една жена и рекла на арогантната и бездушна девојка дека е погрешно да се однесува кон маж кој ја сака, кој се трудел и кој ја запросил, на што го обвинила дечкото на војникот дека е себичен и само мисли на себе.

На крајот решила да го напушти „местото на злосторството“, па побарала од војникот да ги собере ливчињата.

Loading...

Засега не е познато дали во меѓувреме се предомислила и дали војникот продолжил да ја убедува да се омажи.

Единствено што се знае е дека многу корисници на социјалните мрежи застанале на страната на ова момче, кое овој ден можел да го памети како најубав во животот, а неговата девојка го претворила во кошмар.

 

https://www.tiktok.com/@kama_mai_savaii/video/7031811688869547265?is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=7018437766186927621