Ова се најсекси модели на социјалните мрежи (+18 фото)

Сподели со своите пријатели

Магазинот W направи листа на најсекси модели кои се активни на социјалните мрежи и имаат голем број на следбеници.

Loading...

Меѓу десетте најсекси модели се најдоа: Емили Ратајковски, Џоан Смолс, Рози Хантингтон Вајтли, Ирина Шајк, Лили Олдриџ, Бела Хадид, Ана Еверс, Барбара Палвин, Доцен Крос и Криси Тејген.

За да се состави оваа листа, магазинот ја зеде во предвит бројката на следбеници која ја имаат девојките на Twitter, Instagram и Facebook.

Уживајте!

1

2

3

Barbara-Palvin-1542x2074

Loading...

bella-hadid-1542x2057

Chrissy-Teigen-1542x1418

Doutzen-Kroes-1542x2057

Emily-Ratajkowski-1542x2057

Irina-Shayk-1542x1363

Rosie-Huntington-Whiteley-1542x2068