Три улици без водоснабдување

Сподели со своите пријатели

Како што информира Јавното претпријатие ”Водовод”, денес поради интервенции на водоводната мрежа, привремено без вода ќе бидат:

Loading...

– ул. Иво Лола Рибар
– ул. Никола Тесла
– ул. 425 нас. Иго Тричковиќ

Leave a Reply