Врање

Сподели со своите пријатели

Во тешка сообраќајна несреќа што се случи утринава кај Врање, Србија, загина постар наредник од прва класа Б.К.(46), а три лица се повредени. Loading… Воен камион слета во провалија и се преврте кај градот Дреновац во планинската област Врање, пренесува порталот Нова. Како што јави Телеграф.рс, од повредите на лицеПрочитај повеќе