шокантно

Сподели со своите пријатели

Гаури Мани Бујан (19) од селото Шампур во Индија, само што не се онесвестила пред неколку дена кога забележала бебе кобра кое се мота околу нејзините нозе во нејзината соба. – Змијата не ја каснала Гаури, но ја исплашила. Веднаш отидовме до нејзината соба и видовме четиир бебиња. Веднаш гоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Трој Џејмс е „човек од гума“, кој одлучил да ги покаже на светот своите застрашувачки способности. Драматичен настап во „Јас имам талент“: Актер за малку ќе починеше (ВИДЕО) Loading… Неговата фасцинатна флексибилност го шокираше жирито на американското тален шоту толку што сите се фатија за глава. Мноугмина рекоа дека неговиотПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Јате Деви (25) од Индија последните неколку месеци не се чувствувала добро. Постојано била малаксана и нерасположена, па сопругот ја однел во болница. Меѓутоа, откако лекарите не можете да пронајдат причина за нејзината лоша сосотјба и рекле да оди дома и да одмара. Со оглед дека и наредните денови сеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Католички свештеник удри шлаканица на дете среде церемонија за крштевање пред шокираните родители. На снимката, која има милиони прегледи и која најверојатно настанала на карипскиот остров Мартиник, може да се види како детето цело време на обредот плаче, додека попот се обидува да го смири. Свештеник барал верници да муПрочитај повеќе