Водителката ја напушти емисијата: Се појави на сцената и изведе застрашувачка точка (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Трој Џејмс е „човек од гума“, кој одлучил да ги покаже на светот своите застрашувачки способности.

Драматичен настап во „Јас имам талент“: Актер за малку ќе починеше (ВИДЕО)

Loading...

Неговата фасцинатна флексибилност го шокираше жирито на американското тален шоту толку што сите се фатија за глава. Мноугмина рекоа дека неговиот настап е застрашувачки, но истовремено му се восхитуваат на перформансот.

Една од водителките толку била шокирана што во еден момент повеќе не можела да ја гледа точката на овој акробат.

https://youtu.be/e3WH_DNL_UI

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Бајден го повика Претставничкиот дом итно да одобри помош за Украина и Израел

Leave a Reply