село Жегљане

Сподели со своите пријатели

Жителка на селото Жегљане, општина Старо Нагоричане, викендов била физички наадната од нејзиниот сосед. Loading… – На 25.09.2022 година во 07.54 часот во СВР Куманово, М.С. (52) од село Жегљане, општина Старо Нагоричане пријавил дека неговата мајка била физички нападната од нејзиниот сосед С.С., информираат од Секторот за внатрешни работиПрочитај повеќе