Мишел Обама

Сподели со своите пријатели

Поранешната прва дама Мишел Обама изјави дека „не можела да го поднесе“ својот сопруг цела деценија кога децата биле мали. Loading… Во исповед за ТВ Револт минатата недела, Обама – една од најпопуларните жени во Америка – рече дека одгледувањето деца го оптоварувал нејзиниот тридецениски брак со Барак Обама, американскиотПрочитај повеќе