Хјон Сонг Вол

Сподели со своите пријатели

Покрај сестрата и министерот за надворешни работи, во блискиот круг на севернокорејскиот владетел Ким Џонг Ун се појави и нова жена чиј идентитет не ѝ е познат на јавноста. Loading… Неколку месеци на снимките на тамошните државни медиуми се гледа жена во едноставен црн костум, со очила и црна чантаПрочитај повеќе