Хаген Рајнхолд

Сподели со своите пријатели

Голем скандал ја тресе германската политичка сцена откако 44-годишниот пратеник во Бундестагот Хаген Рајнхолд и член на партијата ФДП ја оставија својата долгогодишна сопруга, 51-годишната Каролин Прајслер, за поранешната порно ѕвезда Ана Семелхак, пишува Дејли Меил. Loading… Рајнхолд и Прајслер се и двајцата членови на владејачката коалиција и долго времеПрочитај повеќе