Џејмс Бонд

Сподели со своите пријатели

Светот на агентот 007 пристигнува на платформите за стриминг побрзо отколку што очекувавме! Amazon Prime Video доби зелено светло за лансирање на првата реалити серија за иконскиот британски агент, а потрагата по учесници е во тек. Оние кои ќе се одлучат да се натпреваруваат, дури и да победат, ќе добијатПрочитај повеќе