Алина Кабаева

Сподели со своите пријатели

Приватниот живот на рускиот претседател Владимир Путин отсекогаш ја заинтригирал јавноста, а руските независни медиуми во новата истрага тврдат дека рускиот лидер наводно живее со својата љубовница во луксузна вила во близина на Москва. Loading… Независниот руски медиум „Проект“ наведува дека имотот се наоѓа на езерото Валдај, дека е целосноПрочитај повеќе