СДСМ за денес најавува нова “бомба”

Сподели со своите пријатели

Како што информира Центарот за комуникации, лидерот на СДСМ Зоран Заев, денес ќе одржи нова прес конференција на која ќе презентира нов сет од прислушкувани разговори.

Loading...

Прес конференцијата ќе започне во 14 часот со директен пренос на официјалната веб страна на СДСМ.

Leave a Reply