17.05.2017 08:43

Му удри бокс во лице, но зажали само две секунди подоцна (видео)


Насилниците често напаѓаат во училиштата низ целиот свет. Секој ден децата се малтретирани, претепани и навредувани.

МАСОВНА ТЕПАЧКА НА СВАДБА: 50 сватови се тепале 20 минути (видео)

Во едно американско училиште камерата забележала нешто што најпрвин изгледа како класичен случај на злоставување.

Високо момче од постариот клас приоѓа на ниско момче ов околу 15 години, го повикува, турка, понижува, а во еден момент застанува пред него и го удира со тупаница во главата.

После сообраќајку у Русију по обичај следи тепачка (видео)

loading...

Меѓутоа, се случи голем пресврт.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments