МОДА: Да, ова чини 1.300 евра (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Farfetch е компанија за онлајн трговија фокусирана на луксузна облека и производи за убавина со седиште во Лондон.

Loading...

Многу познати личности се обожаватели на таа страница, па нарачуваат фустани, панталони, чевли, ташни…

Но понекогаш дизајнерската облека е навистина бизарна, вклучувајќи ги и овие два пара панталони кои моментално се во продажба…

Панталоните од брендот Рик Овенс можат да се купат по цена од 1.012 евра, а многумина се згрозени од цената и материјалот што изгледа искинато и валкано…

 

 

Toxic LA flare панталоните се во продажба. Претходно чинеле 2.134 евра, а сега се намалени на 1.291 евро.

Loading...
ПРОЧИТАЈТЕ И:  Баба (92) прескокнала ограда од 2 метри за избегала од старачки (ВИДЕО)

 

 

Вистинска ситница, би рекле некои.

– Ова некој ме заебава!? – прашаа корисниците на социјалните мрежи кои се згрозени од понудата.