Кумановци уживаа во хитовите на Мартинијан, Пајак, Лара, Туна и ДНК (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Кумановци вчеравечер уживаа на градскиот плоштад во хитовите на Маринијан Кириловски, Пајак, Лара Иванова, Туна и ДНК.

Loading...

Фондацијата за култура и спорт со поддрша на градоначалникот и Советот на Општина Куманово и годинава беше организатор на традиционалниот музички концерт по повод денот на ослободување на градот.

Атмосферата ви ја пренесуваме во продолжение:

 

 

 

 

Loading...

 

 

 

 

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Едно лице рането во престрелката во Куманово

 

 

Loading...

 

 

 

 

 

 

Loading...

 

 

 

 

Loading...

 

 

 

 

Loading...

 

 

 

 

Loading...

Никола Ивановски

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Кумановци нападнати од повеќе лица