22.05.2015 07:50

Апел за помош на Зорица Богоевска

Facebook Twitter Google+

Зорица Богоевска е мајка на две малолетни деца. Богоевска боледува од рак на коскената срцевина и крвта.

Поради ризик канцерот да метастазира, таа мора да замине на лекување во Германија. За третманите се потребни 262000 евра

Loading...

Сите граѓани кои сакаат да помогнат да се спаси еден живот, може да донираат на:

Телефонски број за донација:

ОНЕ: 075 143 161

ВИП : 077 143 771

 Т-Мобиле : 070 143 163

Донаторска сметка :

Тутунска банка  210-7000006236-52


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments