19.07.2019 11:45

Американец му го отсекол пенисот на соседот, бил љубовник на неговата сопруга


Еден Американец влегол во куќата на соседот, љубовникот на својата жена, го држел на нишан, му го отсекол пенисот и го однел, соопштиле властите на сојузната држава Флорида.

Медиумите јавиле дека 49-годишниот Алекс Бонила е приведен неколку часа подоцна.

loading...

Канцеларнијата на шерифот во округот Гилкрист соопштила дека Бонила провалил во куќата на својот сосед, го врзал и со ножици му ги отсекол гениталиите.

Љубовникот кој е во болница, на властите им рекол дека Бонила потоа го зел неговиот отсечен пенис и избегал во својата куќа преку патот, наведуваат тамошните власти.

Во извештајот за приведувањето стои дека Бонила и во мај ја затекнал својата сопруга во сексуален однос со соседот.

Image by Darko Djurin from Pixabay


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments