Забел

Сподели со своите пријатели

Во Oпштина Старо Нагоричане изминатиот викенд беше организирана втората ендуро трка од Македонскиот шампионат на кој учествуваа 20 натпреварувачи. Loading… Трката беше организирана од мото клубот „Сторм Ридерс Тим Куманово“ и донесе адреналин и возбуда на голема публика која дојде да ги бодри учесниците кои се бореа за што подобриПрочитај повеќе